drukarnia
offsetowa
tel.: 502 292 540

biuro@drukarnialuxor.pl

Drukarnia Luxor - obszar Poznań


Drukarnia Luxor nieprzerwalnie od kilkunastu lat jest dobrze zauważalna na rynku poligraficznym. Specjalizuje się przede wszystkim w technice offsetowej. Na przestrzeni lat park maszynowy został wymieniony na sprzęt w pełni zautomatyzowany, spełniający najwyższe normy dla najbardziej wymagających Klientów. Nasza drukarnia drukuje takie rzeczy jak: książki w oprawie miękkiej lub twardej, foldery, broszury, katalogi, różnego rodzaju papiery firmowe, w tym też ze znakiem wodnym na ozdobnym papierze. Należy wspomnieć o szerokiej gamie kalendarzy oferowanych pod koniec roku. Od kilku lat staliœmy się również konkurencyjni na rynku produkcji toreb reklamowych, a szczególnie toreb laminowanych, które stanowią prestiżową częœć oferowanych toreb papierowych. Wszystkie wymienione produkty są u nas projektowane, a następnie drukowane. Pozwala to nam, na nieustanną kontrolę jakoœci w całym cyklu produkcyjnym, co dodatkowo gwarantuje wysoką jakoœć. Dodatkową korzyœcią są niskie ceny, które możemy zaoferować naszym Klientom, poprzez nowoczesny park maszynowy, a także brak podmiotów, którym zlecalibyœmy podwykonawstwo produkcji, co na rynku poligraficznym jest praktykowane.

Druk ulotek Poznań

Druk ulotek w naszej drukarni wykonywany jest w wielomilionowych nakładach w skali miesiąca. Taka sytuacja nie jest dziełem przypadku, gdyż Klienci którzy raz skorzystali z naszych usług kierując się doœwiadczeniem wracają poszerzając swoje zamówienia o kolejne produkty. Na te iloœci paletowe wydrukowanych ulotek, składają się różne formaty ulotek, różne gramatury papieru, na którym są drukowane ulotki. W naszej drukarni nie ograniczamy się do kilku formatów papieru, czy paru gramatur używanego papieru do druku ulotek. Jest naprawdę cały ogrom różnych wersji i możliwoœci druku ulotki. Praktycznie za każdym razem, specyfikacja ulotki jest inna, jak i projekt drukowanej ulotki jest niepowtarzalny. Po wydrukowaniu ulotek są one często składane – falcowane do innego formatu. Np. ulotki są składane na trzy częœci, na pół lub dowolny możliwy sposób, jaki sobie zażyczy nasz Klient. Trudno zatem nie wybrać naszej drukarni ulotki dla siebie.

Torby papierowe Poznań

Torby papierowe to niewątpliwie jeden z najlepiej sprzedających się produktów naszej drukarni od kilku lat. Można œmiało powiedzieć, że nasze torby papierowe nie trudno znaleŸć w każdym mniejszym i większym mieœcie Polski. Wszystko przez to, że drukiem toreb papierowych zajmuje się w naszej drukarni specjalny segment wykwalifikowanych pracowników. Do ich zadań należy wyłącznie obsługa Klienta zainteresowanego torbami papierowymi, torbami reklamowymi i torbami laminowanymi. Najczęœciej zamawiane są torby laminowane, które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wyszukane gusta naszych Klientów. Torby te są zazwyczaj laminowane folią błyszczącą lub matową. Dna i górne zakładki tych toreb papierowych są wzmocnione specjalnym kartonem, co wielokrotnie zwiększa ich wytrzymałoœć. Rolę uchwytów stanowią sznurki bawełniane lub syntetyczne dostępne w całej gamie kolorów. Dodatkowo na takich torbach można położyć lakier wybiórczy UV, by wyeksponować wybrane zdjęcie lub/i logo Klienta, umieszczone na torbie papierowej. Wielu Klientów zamawia również tłoczenia lub hot-stamping. Wszystko to powoduje, że każda produkcja torby papierowej jest niepowtarzalna i unikatowa.

Papier firmowy Poznań

Papier firmowy to jeden z produktów, obok druku ulotek, który jest w ofercie od początku działalnoœci naszej drukarni. Dlatego możemy powiedzieć, że przy druku papieru firmowego jesteœmy niekwestionowanym liderem na rynku poligraficznym. Na przestrzeni wielu lat jego produkcji, poznaliœmy wszelkie tajniki i problemy związane z drukiem i póŸniejszym użytkowaniem w biurach papieru firmowego. Nie zapomnieliœmy też, by oprócz podstawowego i najczęœciej zamawianego papieru firmowego, drukowanego na œnieżno białym papierze offsetowym, mieć w ofercie papier firmowy dla Klientów, którzy oczekują wyjątkowego produktu o nazwie papier firmowy. Jeden z rodzajów papieru firmowego jest wykonany na papierze ozdobnym o dowolnej fakturze i ze znakiem wodnym. Taki papier firmowy może być następnie zadrukowany we wszystkich drukarkach biurowych i nie sprawi to użytkownikowi żadnego problemu. W naszej drukarni, każdy Klient znajdzie papier jakiego oczekuje.

Druk książek Poznań

Druk książek to dla naszej drukarni niebywała przyjemnoœć, jednak nie zapominamy również o ciążącej na nas odpowiedzialnoœci, by każda wydrukowana książka mogła służyć swym czytelnikom przez kilka pokoleń. Wielu naszych Klientów, którzy sukcesywnie składają u nas zamówienia na druk książek, twierdzą, że z wszystkich tytułów wydrukowanych tutaj książek, mogłyby powstać całkiem spora biblioteka lub zasobna księgarnia. Wszystko przez to, że możemy służyć naszym Klientom przy druku książek od samego początku, to znaczy przy ich opracowaniu redakcyjnemu, składzie DTP, aż do ukończenia druku książki. Drukowane książki mogą być w oprawie miękkiej klejonej, miękkiej klejone, szyte nićmi lub książki w oprawie twardej. Gorąco zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą na druk książek, jak też złożenia zapytania o wycenę. Zapewne będziecie Państwo zadowoleni z powierzonego nam zlecenia druku książki.

2010-2023 © Drukarnia Luxor

Wykonujemy profesjonalne druki techniką offsetową: wizytówki, papier firmowy, ulotki, plakaty czy torby papierowe. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta od projektu po wydruk. Gwarantujemy terminowość i atrakcyjne ceny.
Drukarnia Luxor, ul. Danusi Jurandówny 22, 30-398 Kraków

Zasięg: Kraków | Katowice | Chorzów | Częstochowa | Wrocław | Łódź | Poznań | Gdańsk | Szczecin | Białystok | Warszawa