drukarnia
offsetowa
tel.: 502 292 540

biuro@drukarnialuxor.pl

Drukarnia Luxor - obszar Wrocław

Drukarnia Wrocław

Drukarnia Luxor działa na rynku poligraficznym nieprzerwalnie od kilkunastu lat, nieustannie się rozwijając i poszerzając ofertę, cały czas zachowując wysoką jakoœć, jak też bardzo konkurencyjne ceny. Podstawowymi produktami w naszej drukarni są druk książek, druk ulotek różnego rodzaju. Druk papieru firmowego, poprzez jego szeroką ofertę stał się bardzo atrakcyjny dla Klientów z całej Polski. Od wielu lat w swojej ofercie mamy też torby papierowe. Najczęœciej Klienci zamawiają u nas torby laminowane, ponieważ są unikalne dla każdego Klienta. Nasza drukarnia, by mogła sprawnie funkcjonować posiada u siebie własne studio DTP, gdzie wszystkie drukowane książki są tu składane, a ulotki czy torby papierowe projektowane. Należy wymienić nasz nowoczesny park maszynowy, gdzie cała produkcja jest zautomatyzowana. Dlatego każda książka, czy każda torba papierowa, jak też ulotka, czy jakikolwiek inny produkt, są najwyższej jakoœci i praktycznie nie zdarzają się wadliwe egzemplarze. Właœnie wysoka jakoœć i konkurencyjna cena wyróżnia nas na rynku poligraficznym.

Druk ulotek Wrocław

Drukiem ulotek zajmujemy się od początku działalnoœci naszej drukarni. Ulotki u nas drukowane są dostępne dla naszych Klientów w wielu rodzajach. Dysponujemy dużą iloœcią wzorów papierów, na jakich drukujemy ulotki. Ulotki te mogą być na przykład wykonane na papierach kredowych błyszczących i matowych, a także na papierze offsetowym. Na specjalne życzenie naszych Klientów ulotki są laminowane, a nawet na ulotkach kładziony jest lakier wybiórczy UV. Nasze ulotki mogą być też składane do mniejszego formatu. Dla Klientów, którzy nie mają swojego projektu ulotki, bez problemu wykonamy projekt ulotek.

Torby papierowe Wrocław

Torby papierowe zwane też torbami reklamowymi są produkowane w naszej drukarni od wielu lat. Przygotowujemy dla Klientów torby laminowane - nazywane też ekskluzywnymi. Wymiary, jak też inne parametry tych toreb papierowych są każdorazowo wykonywane dla konkretnego Klienta. Torby te zazwyczaj mają uchwyty ze sznurka syntetycznego lub bawełnianego. Właœnie te torby papierowe cechuje duża wytrzymałoœć, jak też bardzo prestiżowy wygląd. Produkujemy również torby papierowe wykonane z papieru Kraft, jak też papieru offsetowego. Takie torby reklamowe zazwyczaj mają uchwyty z papieru skręcanego, ale bez problemu mogą zostać zamienione na uchwyty sznurkowe.

Papier firmowy Wrocław

Drukiem papieru firmowego nasza drukarnia zajmuje się w szerokiej gamie. Proponujemy naszym Klientom papier firmowy zwykły, ale też papier firmowy, który jest bardziej szlachetny i prestiżowy. Zazwyczaj ten rodzaj papieru wykonywany jest na papierze ozdobnym o różnych fakturach. Na uwagę zasługuje drukowanie papieru firmowego na papierze ozdobnym ze znakiem wodnym. Nie ulega wątpliwoœci, że druk zwykłego papieru firmowego w naszej drukarni zdecydowanie odbiega od innych oferowanych na rynku. Nasz papier firmowy zawsze jest drukowany na papierze pre-print. Jest on wyjątkowo œnieżno biały i dodatkowo gładzony. Zastosowanie tego rodzaju papieru gwarantuje, że nasz papier firmowy, będzie bardzo dobrze tolerowany przez każdą drukarkę i praktycznie zacinanie się papieru firmowego w drukarce nie występuje.

Druk książek Wrocław

Druk książek w naszej drukarni poza drukiem toreb papierowych i drukiem ulotek stanowi podstawową gałąŸ naszej produkcji. Książki drukujemy w oprawie twardej lub miękkiej. Zdarza się, że na życzenie Klienta oprawa drukowanych książek jest w formie zeszytowej. Drukiem książek zajmujemy się kompleksowo. Jako jedni z niewielu mamy do dyspozycji dział DTP do składu książek, jak też redaktorów, którzy wykonują opracowanie redakcyjne książki przed drukiem. W konsekwencji tego druk książek odbywa się od początkowego etapu do samego końca w naszej drukarni. Ma to bardzo duże znaczenie, ponieważ mamy stałą kontrolę nad procesem produkcyjnym druku książek.

2010-2023 © Drukarnia Luxor

Wykonujemy profesjonalne druki techniką offsetową: wizytówki, papier firmowy, ulotki, plakaty czy torby papierowe. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta od projektu po wydruk. Gwarantujemy terminowość i atrakcyjne ceny.
Drukarnia Luxor, ul. Danusi Jurandówny 22, 30-398 Kraków

Zasięg: Kraków | Katowice | Chorzów | Częstochowa | Wrocław | Łódź | Poznań | Gdańsk | Szczecin | Białystok | Warszawa